Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 6 вересня 2014 р.

06.09.2014р. Б. / «…Вони не зрадили Батьківщини України, а відстоювали її волю до останнього…» - митрополит Володимир Війтишин

В Івано-Франківську попрощалися з трьома загиблими бійцями батальйону спецпризначення «Івано-Франківськ», які не змогли вирватися з Іловайського пекла та загинули при виході колони під Іловайськом.

«…Сьогодні важко говорити, коли такі молоді люди віддають свої життя за національну ідею – Україну. Тільки молитва за їхні душі і наше добре християнське життя в їхню пам'ять буде супроводжувати до вічності. Вони не зрадили Батьківщини України, а відстоювали її волю до останнього…» - наголосив Митрополит Івано-Франківський УГКЦ очоливши Панахиду.

Серед загиблих бійців 24-річний Андрій Карабінович, який проживав у селі Дзвиняч Богородчанського району, 29-річний Зорян Білінський з міста Долини та 22-річний Михайло Погорєлов, мешканець селища Обертин Тлумацького району.

Тож священики відправили панахиду за душі убієнних. А вже завтра Героїв поховають за місцем проживання о 12-й годині дня.

Немає коментарів:

Дописати коментар