Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 23 липня 2013 р.

23.07.2013р. Б. / В жовтні Папа зустрінеться з сім'ями світу

Папська рада у справах сім'ї повідомила на своєму сайті в Інтернеті, що Папа Франциск два рази зустрінеться із сім'ями, які прибудуть з цілого світу до Риму в рамках паломництва Року віри. Паломництво заплановане на останні вихідні жовтня.

За повідомленням ватиканської дикастерії, в суботу 26 жовтня її учасники пройдуть вулицями Вічного Міста, починаючи з "Piazza del Popolo" (Площі народів), щоб потім прибути на площу св. Петра. Тут у другій половині дня відбудеться зустріч з Понтифіком, у ході якої сім'ї з цілого світу поділяться радістю спільносповідуваної віри і досвідом щастя сімейного життя. Зустріч завершиться 27 жовтня Літургією, яку очолить Святійший Отець на площі св. Петра.

Папська рада у справах сім'ї поінформувала, що на паломництво до Риму запрошені сім'ї разом з дітьми, бабусями і дідусями. Свою участь потрібно підтвердити через Інтернет на порталі дикастерії до кінця вересня цього року.

За матеріалами http://be.radiovaticana.va

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар