Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 16 липня 2013 р.

16.07.2013р. Б. / Розважання під час прощі до Зарваниці “Віра у житті родини”

У рамках Всеукраїнської прощі до Зарваниці, 13 липня 2013 р. Комісія УГКЦ у справах родини провела розважання для прочан на тему «Віра у житті родини», які були приурочені Року віри. Розважання очолив Владика Дмитро Григорак, єпарх Бучацький, голова Синодального комітету подружжя і сім’ї.

Владика виголосив привітальне слово для прочан та уділив свого Архиєрейського благословення. Владика Дмитро наголосив на важливості родини у переданні віри, адже саме батьки є першими вчителями віри для своїх дітей і прикладом для наслідування. Християнська сім’я має бути «домашньою Церквою», яка не тільки передає християнські цінності власним дітям, але й несе їх у світ. Далі науки виголосили голови єпархіальних Комісій родини, які розкрили питання віри у родині. Були висвітлені теми про свідчення віри родин в історії і у сучасному світі, про віру у різних аспектах родинного життя. о. мітр. Іван Сивак, голова Комісії родини Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії, виступив із доповіддю на тему «Віра родин ісповідників Теребовлянщини». о. Олег Кобель, голова Комісії родини Стрийської єпархії, у своїй доповіді розкрив тему «Свідоцтво віри в сучасних християнських родинах». о. Василь Чорній, голова Комісії родини Івано-Франківської Архиєпархії, представив доповідь на тему «Сім’я як місце передання віри». Доповідь на тему «Молитва у житті родини» виголосив о. Василь Нестер, голова комісії родини Самбірсько-Дрогобицької єпархії. о. Тарас Звір, представник Сокальсько-Жовківської єпархії, виступив із доповіддю на тему «Сім’я перед загрозою заробітчанства». о. Олег Гладун, голова Комісії родини Бучацької єпархії, представив доповіддь на тему «Подружня плідність – дар і завдання».

Усі доповіді супроводжувались виступами творчих колективів, серед яких були і священичі родини, і семінаристи, і вокальні ансамблі, і окремі виконавці.

На завершення роздумів про родину із подячним словом виступили о. д-р. Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родини та Владика Дмитро Григорак.

Завантажити доповіді:Джерела: http://rodyna.ugcc.org.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар