Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 9 липня 2013 р.

09.07.2013р. Б. / Ірландія: 35 тисяч осіб на демонстрації проти абортів

Понад 35 тисяч осіб взяли участь у демонстрації, що відбулася 6 липня в Дубліні проти планів уряду легалізувати аборт у випадку, коли життя матері перебуває під загрозою. На вступному голосуванні, що відбулося минулого тижня, цей контроверсійний проект законодавства отримав значну підтримку.

Демонстранти несли в руках вервиці і плакати з написом «Вбити закон! А не дитину!», і після двогодинного маршу дійшли до приміщення парламенту. Наступної середи там має відбутись остаточне голосування за проект закону. Учасники протесту вимагали проведення референдуму у цій справі. «Дозвольте нам голосувати!», – скандували вони.

Перед початком маршу Архиєпископ Діармуід Мартін відправив Літургію в катедрі Св. Домініка. «Ми не є випадковим і позбавленим значення продуктом еволюції. Кожен з нас є плодом Божого задуму», – нагадав у проповіді слова Бенедикта XVI митрополит Дубліну. «Виступати на захист життя означає працювати заради культури, в якій кожна людська особа є бажана, люблена і потрібна, і в якій кожна людина почуває себе такою», – наголосив Архиєпископ Мартін.

За матеріалами http://pl.radiovaticana.va

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар