Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 18 липня 2013 р.

18.07.2013р. Б. / У Франції відреклися відповідальності за ембріони

Суспільство зреклося відповідальності за людський ембріон. На практиці його віддають у повне розпорядження вчених – так єпископ П’єр д’Орлеанс, відповідальний за біоетичні питання,  охарактеризував вчорашнє голосування у французькому парламенті, в результаті якого дозволили проводити експерименти над людськими ембріонами.

Єпископ підкреслив, що Церква повністю підтримує розвиток науки, але на теперішньому етапі експерименти над ембріональними стовбуровими клітинами є суперечливими не лише з етичної, але і з наукової точки зору. Вони не приносять очікуваних результатів, а їх перспективи набагато гірші, ніж у випадку використання клітин, які беруть від самого пацієнта – наголошує представник французького єпископату.

Єпископ наголосив також на тому, що прийняте рішення продиктоване виключно політичними інтересами, воно не відповідає інтересам суспільства, не було проведено відповідного публічного обговорення. Ембріон є кимось, хто поділяє нашу людськість і кожен парламентар теж колись таким був. На думку представника Церкви, поведінка політиків не співмірна вазі питання.   

За матеріалами: http://pl.radiovaticana.va

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар