Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 17 липня 2013 р.

17.07.2013р. Б. / Митрополит Львівський освятив наріжний камінь монастиря сестер «Дочки Матері Божої Неустанної Помочі» у Новояворівську

16 липня у м. Новояворівськ Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, звершив Чин освячення наріжного каменя монастиря сестер Товариства спільного життя «Дочки Матері Божої Неустанної Помочі». Архиєрею співслужили: єрм. Василь Іванів, ЧНІ, адміністратор парафії Святих апостолів Петра і Павла, що у м. Новояворівську, та о. Володимир Пиріг, сотрудник храму Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Страдч Яворівського району.

У своєму зверненні до численних вірних, які зібрались на спільну молитву, Митрополит звернув увагу на те, що присутність монаших обителей у кожному місті є дуже важливою. За словами проповідника, вони є захороною від злих сил.

Архиєрей побажав сестрам Божого благословення на зведення їхнього монастиря. Митрополит також наголосив на розбудові спільнотного та побожного життя, щоб люди, які приходитимуть до цієї обителі, могли черпати все необхідне для їхніх спрагнених душ.

Прес-служба Львівської архиєпархії

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар