Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 22 вересня 2012 р.

22.09.2012р. Б. / Душпастирство паломників у світлі ІІ Ватиканського Собору. Зустріч Марійської європейської мережі


Від 18 до 21 вересня 2012 р., у Римі проходила зустріч представників Марійської європейської мережі, заснованої 2003 року, яка об’єднує 20 Богородичних духовних центрів європейського континенту. Йдеться про санктуарії, які вважаються найважливішими у своїх країнах і щорічно, як наприклад Люрд чи Фатіма, збирають мільйони паломників. До Марійської європейської мережі входить також і Марійський духовний центр у Зарваниці на Тернопільщині.
 
Учасники цьогорічної зустрічі прослухали доповіді на тему «Марія в житті та посланництві Церкви», «Люрд у світлі ІІ Ватиканського Собору», «Фатіма в динаміці Собору», а також презентації запрошених представників Марійських санктуаріїв поза Європою – з Апаресіди (Бразилія), Ґвадалюпе (Мексика), Кібего (Руанда), Ля Ванґ (В’єтнам) та Вайланканні (Індія).
 
Кардинал Антоніо Марія Вельйо, президент Папської Ради у справах мігрантів та подорожуючих, виголосив доповідь про напрямні для душпастирства паломників в динаміці ІІ Ватиканського Собору. Він окремо зупинився на народній набожності, як засобі євангелізації.

На фото: Марійський духовний центр у Зарваниці та чудотворна ікона Зарваницької Богородиці

Джерело: Радіо Ватикан

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар