Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 3 вересня 2011 р.

У Німеччині кожен другий водій має в автівці «Ангела Охоронця» у вигляді різних релігійних символів або предметів. Присутність Ангела збільшує почуття безпеки під час руху, - такі результати опитування, проведеного AutoScout 24.
 
Здебільшого в автомобілях водії розміщують хрести, статуетки Ангела Охоронця або розарії, рідше – зображення св. Христофора та Богородиці. 

Виявляється, що найбільш релігійні молоді водії, віком від 18 до 29 років.
Набагато менший відсоток водіїв, що розміщують у машинах предмети нерелігійного значення. Згідно опитування, 23% розміщує в автомобілях талісмани або зображення своїх ідолів. 

В Україні водії римо-католики у машинах часто розміщують статуетки святого Христофора – покровителя подорожуючих. Також існує практика починати дорогу з молитви: «Отче наш», «Під Твою милість», прохання про заступництво св. Христофора та насамкінець - молитва за душі даїшників, що страждають у чистилищі. 

Інститут дослідження громадської думки Innofact з Дюссельдорфа запитав водіїв, чи часто вони заходять до церков, які розміщені при автострадах. 15% опитаних хоча би раз відвідали храм, 37% відповіли, що охоче заходять до церкви, щоб помолитися, а 48% - ніколи не були у храмі біля автостради. У Німеччині діє 38 церков при автострадах. Щороку їх відвідує близько мільйона чоловік. 

За матеріалами: wiara.pl 
Джерело:
КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар