Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 28 вересня 2011 р.

28.09.2011р. Б. / У Зарваниці відбувся тренінг для представників мирянських організацій з різних єпархій УГКЦ


23-25 вересня 2011 року, з ініціативи Комісії у справах мирян УГКЦ у Зарваниці відбувся тренінг для представників мирянських організацій з різних єпархій Української Греко-Католицької Церкви.

Метою тренінгу було навчити мирян планувати свою діяльність, створювати і ефективно працювати в команді, вирішувати конфлікти, правильно розробляти інформаційні повідомлення та ін.
 
Під час вишколу приділялось також чимало часу на обговорення важливих та актуальних тем сьогодення, які стосуються особи мирянина, зокрема: «Бути мирянином у ХХІ столітті», «Стережіться фальшивих пророків».
 
Окрім навчання, учасники семінару мали змогу спільно молитися на Божественній Літургії та Вечірні, переглядати дидактичні фільми, обмінюватись цінним досвідом і, звичайно, духовно збагатитися у найбільшому Марійському відпустовому місці України.
 
Загальна кількість учасників цього тренінгу склала 80 осіб. Серед них були також і 5 представників від Стрийської єпархії, а саме: о. Олег Кобель, Голова комісії мирян Стрийської єпархії УГКЦ, п. Люба Супрун («Клуб католицької інтелігенції»), п. Галина Бого («Товариство вчителів католиків»), п. Анна Форостина та п. Оксана Лісовська («Матері в молитві»).
 
Повідомив о. Олег Кобель,
Голова комісії мирян Стрийської єпархії УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар