Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 9 вересня 2011 р.

09.09.2011р. Б. / На Форумі видавців у Львові УКУ представить понад 60 видань


 
На Форумі видавців у Львові Український католицький університет представить понад 60 видань. З них – світовий бестселер про Івана Павла ІІ «Свідок надії» –Джорджа Вайгеля, історична монографія Ігоря Скочиляса про Галицьку митрополію.
Про це CREDO повідомила прес-служба УКУ.

Стенд УКУ на Форумі буде розташований на першому поверсі Палацу мистецтв під номером 133, а також на проспекті Свободи.

Два видання видавництва УКУ візьмуть участь у конкурсі «Книга Форуму» – це підручник з латинської мови Уляни Головач та Галини Шепель і книжка о. Юрія Аввакумова «Витоки унійного богослов’я. Проблема церковної єдності в обрядових дискусіях між Римом і Константинополем в XI–XIII ст.». 

Також на Форумі видавців у Львові УКУ представить переклад книги «Ефект Медичі. Інноваційні відкриття на перетині ідей, концепцій та культур» з серії Harvard Business Publishing. Цей світовий бестселер з питань інновацій був спеціально вибраний та перекладений Львівською бізнес-школою УКУ для українського читача. У цій книзі, перекладеній на 17 мов світу, Франс Йохансон веде читача по шляху створення інновацій на перетині ідей та світоглядів. 

Серед новинок, які видавництво УКУ підготувало спеціально для Форму видавців, – підручник з латинської мови, книга «Фундація Галицької митрополії» та Хрестоматія з історії України литовсько-польської доби. 

Упорядником видання «Фундація Галицької митрополії» став завідувач кафедри всесвітньої історії УКУ Вадим Ададуров. У книзі на основі уперше оприлюднених документів з архівів Австрії уточнюються причини етапи, хронологічні віхи відкриття унійної митрополії в Галичині, події, яка органічно вписується у європейський контекст початку ХІХст. 

Зовсім нова книга, яка вийде напередодні Форуму – Хрестоматія з історії України литовсько-польської доби, яку упорядкував Т. Гошко, – охоплює період від середини XIV до початку XVII ст. Матеріал поділено на окремі тематичні розділи: держава і політична влада, шляхта, міста, торгівля, селяни, козаки, жінки, Церква, культура. Це дало можливість мовою документів проілюструвати різні аспекти життя тогочасного суспільства. 

15 вересня о 14:00 у конференц-залі Палацу мистецтв відбудеться презентація книжки Джорджа Вайгеля «Свідок надії – життєпис Папи Івана-Павла II». Окрім того, цю книгу та «Ефект Медичі» Франса Йохансона читачі зможуть замовити у книжковому меню Холдингу Емоцій «!ФЕСТ». 

Джерело:
http://www.credo-ua.org/2011/09/50528

Немає коментарів:

Дописати коментар