Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 28 червня 2016 р.

28.06.2016р. Б. / Франція та Німеччина хочуть перетворити ЄС на єдину наддержаву

Як повідомляє «Польське радіо» Париж і Берлін, після британського референдуму, задумали перетворити ЄС на супердержаву. «Польське радіо» покликається на документ, підписаний Міністерствами зовнішніх справ Республіки Франції та ФРН.

Якщо така держава буде створена, то європейські народи опиняться у повній залежності від найсильніших європейських гравців. Вчора, 27 червня 2016р. міністр зовнішніх справ ФНР Франк-Вальтер Штайнмаєр мав презентувати цей документ державам-членам Вишеградської четвірки (Польща, Угорщина, Словаччина, Чехія).

Документ передбачає позбавлення країн-членів ЄС практично усіх атрибутів незалежності. Державам-членам забороняється мати власні збройні сили, сласні спецслужби, власну грошову одиницю, власний Кримінальний кодекс. Планується створити спільні силові служби, спільну податкову систему і п.д..

Документ також передбачає втрату державами-членами контролю над власними кордонами та позбавлення їх можливості контролю над напливом мігрантів та біженців. Також документ передбачає позбавлення членів ЄС можливості провадити власну зовнішню політику. Документ окрім цього передбачає мінімамлізацію ролі НАТО в Європі

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар