Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 10 червня 2016 р.

10.06.2016р. Б. / Соціальні медіа-гіганти планують придушувати свободу слова в Європі?

Провідні компанії – власники гігантських соціальних мереж Facebook, Twitter, Google, Microsoft домовились із Європейською комісією про створення кодексу поведінки в Інтернеті, який заборонить вживання так званої мови ненависті в інтернет-просторі, інформує pro-life сайт «LifeSite».

Pro-life активісти та консерватори уже зараз б’ють на сполох. Оскільки домовленість меді-гігантів та Єврокомісії не ґрунтується на жодному законі, то існує серйозна загроза, що ця домовленість стане інструментом придушення свободи слова в інтернет-просторі. Дехто з консервативних політиків вбачає у цьому спробу Єврокомісії у незаконний спосіб за допомогою власників соціальних мереж цензурувати Європейський континент.

Закони про так звану мову ненависті у деяких європейських країнах уже стали причиною атак ЛГБТ-лобі та лібералів на багатьох християнських та консервативних лідерів, які виражають свою незгоду із накиданням суспільствам гендерної ідеології, одностатевих «шлюбів», абортів, евтаназії і т.п..

Останній гучний випадок - напади ЛГБТ-лобі на Архиєпископ Валенсії Антоніо Канісарес Ловера через звертання уваги на небезпеку «ґей-імперії» та що він відважився говорити про небезпеки гендерної ідеології.

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар