Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 10 травня 2015 р.

ВІТАЮ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ЖІНОЧИМ СВЯТОМ, «ДНЕМ МАТЕРІ»!

НИНІ, ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЖІНОЧЕ СВЯТО "ДЕНЬ МАТЕРІ"


Христос Воскрес! - Воскресне й Україна! - Бо Христос Воскрес!  - Воістину Воскрес! - І ми воскреснемо у Царстві вічного блаженства і буття!

Любі, у Христі Ісусі, сестри,
вітаю всіх вас, дійсних і потенційних матерів, зі світлим, всеукраїнським святом Дня Матері!

Бажаю вам правдивої ВІРИ, певної НАДІЇ, жертовної і милосердної ЛЮБОВІ, а також покрову й ласки від Пресвятої Матері Божої, щоб Вона ошасливила вас Своєю благодаттю, обдарувала численними чеснотами Своїми,  надала сили і снаги у витривалості носіння щоденних хрестів вслід за Її, Божественним Сином, Ісусом Христом, Господом нашим і Спасителем, а також наслідування прикладу Її життєвої мудрості, досвіду співжиття з Богом і в Бозі, у лагідності серця і ласкавої ніжності до своїх дітей і, дітей своїх ближніх.

УКРАЇНСЬКІ МАТЕРІ! Запевняю вас, якщо у вас все це буде, і буде його багато, то ви втішатиметеся повагою й пошаною, не тільки цей, один День у році, а вже, від нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Улюблені, у Христі, українські МАТЕРІ, вітаючи вас УСІХ, з ДНЕМ МАТЕРІ, я не обмовився словом, бо роздумавши у своєму серці, крізь призму віри, над питанням: "Як вітати маму, що втратила сина на війні, свою улюблену дитину, зі святом МАТЕРІ?" дійшов висновку, що ВІТАТИ, не тільки можна, але й ТРЕБА, бо її розлука з дитиною тимчасова, на короткий час, на п'яді бо відміряв нам Господь дні нашого людського життя в тілі, на цій долині сліз, випробувань і гарту, адже її дитина, перетерпівши трохи (чи й багато), вже є Вдома, у Царстві вічного блаженства (а ми ще не знати де будемо), й чекає на зустріч з нею, оточена Божою любов'ю й благодаттю, у гармонії повної радості й миру, у щасті невимовному, бо загинув як Герой України, захищаючи український народ і Вітчизну від захланного ворога, а не як злодій чи грабіжник, не як розпусник чи перелюбець, не як пияк чи наркоман, не як лиходій чи кривдник слабких і немічних своїх ближніх.

Тож вітаючи Вас, зі святом Дня Матері, кличемо:
СЛАВА МАТЕРЯМ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!


сл.Б. Леонід.

Немає коментарів:

Дописати коментар