Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 6 травня 2015 р.

06.05.2015р. Б. / На горі Маківка на Сколівщині вшанували пам'ять Українських січових стрільців

3 травня на Сколівщині відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя перемоги Українських січових стрільців на горі Маківка. Заупокійне богослужіння за полеглими українськими воїнами відслужив владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

У поминальному слові єпископ наголосив, що січові стрільці поклали своє життя в бою, тому що любили свій рідний край - Україну. "Вони не вагаючись віддали своє життя за те, щоб українці були свобідними", - сказав проповідник.

Відтак владика Григорій зазначив, що Українські січові стрільці засвідчили, що ворога можливо здолати. Тому сьогодні для нас вони є прикладом відваги, мужності й патріотизму.

Додамо, що під час урочистостей біля Меморіалу Українських січових стрільців було виставлено експонати військового спорядження, зброї вояків легіону Українських січових стрільців, австрійської та російської імператорської армії.

У вшануванні пам’яті січовиків взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, голова Сколівської райдержадміністрації Ігор Свистун, голова Сколівської районної ради Микола Романишин, депутати Львівської обласної ради, духовенство, делегації районів Львівщини та сусідніх областей, громадські діячі, ветерани національно-визвольних змагань, військовослужбовці Збройних Сил України, бійці добровольчих батальйонів, представники політичних партій та громадських організацій, жителі навколишніх сіл.

Завершились пам’ятні заходи театралізованим військово-історичним дійством «Бій за гору Маківку».

Немає коментарів:

Дописати коментар