Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 30 серпня 2013 р.

30.08.2013р. Б. / Критикував гомостиль — звинувачений у… злочині проти людства

Суд у Массачусетсі прийняв до розгляду позов, внесений організацією гомосексуальних активістів Sexual Minorities Uganda проти американського пастора Скотта Лайвелі. Його звинуватили у «злочині проти людства», оскільки він у своїх висловлюваннях критикував гомосексуальний стиль життя.

Скотт Лайвелі, адвокат і письменник, провадить кав’ярню в Массачусетсі й допомагає бездомним та узалежненим від наркотиків. Три роки тому його запросили виступити на конференції в Уганді. Тоді він сказав, що метою гомосексуального руху є «повалення суспільства, будованого на подружжі, й заміна його культурою сексуальної розпущеності».

Sexual Minorities Uganda (SMUG) звинувачує пастора в переслідування осіб ЛГБТ шляхом участі в наукових конференціях, інших публічних виступах, написання книжок і надавання порад угандійським політикам стосовно гомосексуалізму. У своїх книжках, які стосуються, зокрема, захисту сім’ї, Лайвелі представляє широкий план діяльності, скерованої на загальмування прагнень гомосексуального лобі, яке він називає «найнебезпечнішим суспільним і політичним рухом наших часів». Звинувачений хоче, зокрема, заборони пропаганди гомосексуалізму в публічних місцях і доведення до свідомості батьків і студентів зв’язку між гомосексуалізмом та педофілією і порнографією.

У позові проти Лайвелі названо також напад на офіс SMUG, хоча прізвища пастора в актах цієї справи немає, і, за заявою канцелярії, він не має жодного стосунку до тих подій. Проте SMUG намагається пов’язати прізвище пастора не тільки з нападом на офіс, а і з убивством Девіда Като, одного з лідерів гомосексуальних активістів. При цьому позов ані словом не згадує, що в убивстві зізнався чоловік-гомосексуаліст, який займався проституцією: Като відмовився заплатити йому за послуги. Убивця визнаний винним і дістав 30 років ув’язнення.

Якщо SMUG виграє справу, то кожна людина, яка критично висловлюється про надання спеціальних привілеїв гомосексуалістам, підпадатиме під визначення міжнародного злочинця, який порушує права людини, каже Гораціо Мігет, адвокат пастора.

За матеріалами: wiara.pl

Джерело:   КРЕДО

1 коментар:

  1. ..."Якщо SMUG виграє справу, то кожна людина, яка критично висловлюється про надання спеціальних привілеїв гомосексуалістам, підпадатиме під визначення міжнародного злочинця, який порушує права людини"...

    ПІДАРАСІВ НА ПАЛІ! або КРАЩЕ БУТИ МІЖНАРОДНИМ ЗЛОЧИНЦЕМ, НІЖ ТОЛЕРУВАТИ ЗЛО...

    р.Б. Леонід.

    ВідповістиВидалити