Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 1 серпня 2013 р.

01.08.2013р. Б. / У Білорусі заарештували католицького священика

У Білорусі настоятель парафії Зіслання Святого Духа в Борисові о.Владислав Лазар вже близько місяця перебуває у в'язниці КДБ. Про це повідомив незалежний журналіст Костянтин Шіталь у своєму Фейсбуці з посиланням на інших католицьких священиків.

26 липня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що спецслужби затримали іноземного шпигуна.

"Ми нещодавно затримали одного із зрадників, який служив у спецслужбах і який через представників католицької церкви був пов'язаний з іноземними державами», - зазначив Лукашенко.

Даний співробітник спецслужб, уточнив він, "не тільки здавав інформацію, але через його діяльності постраждали люди, які працюють за кордоном, передає Хартія97.

Тим часом люди, котрі особисто знали о.Лазаря, стверджують, що він чудова людина.

"Тільки такі люди і можуть йти шляхом священства. Кожного, хто до нього звертався, він зустрічав з посмішкою. Люди його дуже поважають. Влада району також поважає о.Владислава, прислухається до нього, а коли виникає термінова необхідність, то і допомагає", - написав журналіст Шіталь.

За матеріалами http://obozrevatel.com

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар