Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 21 серпня 2013 р.

21.08.2013р. Б. / Японія чекає на беатифікацію самурая

Укон Такаяма
Церква Японії розраховує на те, що незабаром буде беатифікований Укон Такаяма, званий «самураєм Христа».
 
Японський єпископат саме склав необхідну документацію в Конгрегації справ канонізацій. Голова єпископату архиєпископ Леон Джун Ікенага сподівається, що беатифікація може відбутися за два роки, у 400 річницю смерті японського християнина. 

Укон Такаяма був сином даймьо, тобто феодального володаря, і самураєм, який разом зі своїм батьком прийняв християнську віру й був охрещений як Юстин («Справедливий»). Коли у Японії розпочалися переслідування християн, Такаяма не зрікся Христа. Натомість він відмовився від усіх благ свого становища і покинув батьківщину. Помер на Філіппінах. 

Якби Укона Такаяму винесли до слави вівтаря, він став би першим блаженним японцем, згадуваним одноосібно. Японія має 42 святих і 393 блаженних. Однак усі вони — мученики, і згадують їх групою.
 
За матеріалами: Radio Watykańskie 

Джерело:   КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар