Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 7 листопада 2016 р.

07.11.2016р. Б. / Глава УГКЦ у Кропивницькому: Сам Спаситель каже сьогодні кожному з нас: не плачте, не сумуйте (+VIDEO)

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав освятив у Кропивницькому храм Різдва святого Івана Хрестителя. Співсвятителем був владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський.

У проповіді до вірних Предстоятель Церкви зауважив, кожен, «хто сьогодні дивиться на Україну, яка воює за своє життя, дуже легко може розпізнати в наших містах, наших селах ситуацію, про яку ми читаємо в Євангелії описану в місті Наїн у Галілеї». «Ми почуваємося наче в облозі смерті. Скільки сьогодні нашими містами, нашими селами проходить подібних похоронних процесій, скільки матерів плачуть сьогодні над своїми дітьми, яких бездиханними привозять з фронту», - сказав Блаженніший Святослав.

І ми сьогодні питаємо себе, каже Глава Церкви, один одного, в першу чергу Господа Бога, де ж є той вихід з тої ситуації, що нас завтра очікує, чи в нас є надія? «Якось, - розповів проповідник, - один достойний представник канадійської церкви запитав мене, чи ви в Україні маєте надію? Я йому відповів: очевидно, що маємо, бо ми є християнами. Це слово про навідини Бога до свого народу ми в Україні переживаємо в особливий спосіб. Ми сьогодні можемо сказати, що Господь Бог непросто навідує нас, непросто подає нас руку допомоги, можливість вистояти, в Ньому є наша надія, в Ньому є наше життя, в Ньому є наше воскресіння».

А де є це місце зустрічі з Богом? «І на це питання в дуже унікальний спосіб ми отримуємо відповідь у цьому святому храмі», - вважає Блаженніший Святослав.

«Сьогодні тут в освяченні цього храму в місті Кропивницькому, - продовжив Глава Церкви, -  Господь Бог навідується до свого народу. Сам Спаситель каже сьогодні кожному з нас: не плачте! не сумуйте! Ось я беру вас за руку, я веду вас разом з собою у перемогу над гріхом і смертю, над смутком, відкриваю вам двері життя вічного».

Блаженніший Святослав відзначив освячення престолу є джерелом воскресіння... «Якщо хтось шукає відповіді на свої найтяжчі і найглибші питання, тут словом своєї проповіді Божественного Євангелія Господь хоче до вас говорити, навчаючи вас божественної премудрості і провіщаючи добру новину про життя вічне. Ось що означає новий храм!», - переконує Блаженніший Святослав.

Глава Церкви пригадав, що він пов'язаний з народженням греко-католицької громади в Кіровограді, а тепер у Кропивницькому. «Пригадую, як у 2005 році тут померла наша родичка, і навіть не було нашого священика, аби її поховати. Будучи ректором семінарії, відвідував цю щойно зароджену громаду, і ми тоді молилися у крипті римо-католицького храму... Потім ми приїхали на це місце і молилися: Боже, поможи нашій беззахисній, безправній горстці людей, які тільки на Тебе надіються. Бо ніхто з можновладців, ні з політиків не хотів допомогти дотримати релігійних прав громаді. І коли виділили землю на храм, то це було як чудо», - розповів Предстоятель.

Глава УГКЦ привітав кропивничан зі святом освячення храму. «Такому храмові може позаздрити будь-який обласний центр. А найбільше я вас вітаю з тим, що Господь Бог вас сьогодні навідав. Вітаю, що Бог є з нами і в Ньому є наша сила», - на завершення сказав Блаженніший Святослав.Немає коментарів:

Дописати коментар