Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 5 листопада 2016 р.

05.11.2016р. Б. / Еволюція гідності через духовну єдність українців

30 жовтня–3 листопада в Марійському духовному центрі с. Зарваниця, що на Тернопільщині проходив захід «Духовно-моральна складова у подоланні складних і травматичних ситуацій» – навчально-реабілітаційна програма для вчителів і батьків Луганщини, яку організувала Комісія у справах освіти та виховання УГКЦ.

Учасники заходу мали нагоду розглянути питання про створення атмосфери позитивної взаємодії у виховному процесі; задуматись над тим, що впливає на виховання зрілої особистості; послухати про важливість християнської етики і зміст християнського виховання; заглибились у тему взаємодії між людьми в атмосфері любові, обговорити потребу  дбати про гідність кожної особи; подискутувати про методи розв'язання конфліктів у виховній діяльності, а також обговорити можливості психологічної самодопомоги в травматичних життєвих ситуаціях, як ресурс для виховної діяльності.

Цікавими і пізнавальними були екскурсії в с. Зарваниця, біля замку в місті Теребовля і по вечірньому Тернополю.

Учасники заходу познайомились із життям Колегіуму для дівчат "Знамення" у с. Зарваниця, школою-колегіумом Патріарха Йосифа Сліпого і гімназією ім. Івана Франка у Тернополі.

У ТНВК «Школі-колегіумі Патріарха Йосифа Сліпого» відбулася зустріч з батьками та вчителями Тернополя. Учасники розповідали, як змінюються стереотипи між Сходом і Заходом, які складалися десятиліттями. У спілкуванні наголошувалось, що складний час сьогодні випробовує на зрілість українське суспільство і став нагодою до побудови нової України порядних, освічених людей, які живуть в єдності між собою з християнськими цінностями в основі суспільного життя.

Гостинні тернопільчани для кращого знайомства запросили гостей до себе і провели чудовий вечір у сімейному колі.

Завершилась програма для вчителів і батьків Луганщини в Тернопільській ОДА обміном подарунками і добрими, щирими намірами про співпрацю і майбутнє України.

Немає коментарів:

Дописати коментар