Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 20 липня 2016 р.

20.07.2016р. Б. / Освячення військового корабля "Балта" в Одесі

На запрошення командира судна капітана 3 рангу Юрія Рудковського та з благословення Преосвященного Владики Михаїла (Бубнія), Правлячого Архиєрея Одеського екзархату УГКЦ, відбулось освячення судна розмагнічування Військово-Морських Сил України “Балта”, який був виведений в 2014 р. з Севастополя до порту в м. Одеса. 

Молитовний захід пройшов 19 липня 2016 р. за участю о. Андрія Танасійчука протосинкела екзархату, який здійснив чин освячення корабля.

Звертаючись до офіцерського складу та матросів, священнослужитель звернув увагу на те, що кожна людина коли вибирається в гори чи виходить у море обов'язково бере з собою компас та перевіряє його дієздатність. Те саме, має відбуватись і в її духовому житті, вона повинна пам'ятати, що є створена на образ та подобу Божу і чи має в житті “духовний” компас. Тим “духовним” компасом, який допомагає християнину пройти його життєвий шлях - є Господь Ісус Христос, який промовляє до нас через своє слово у Святому Писанні та Святих Таїнствах. Проповідник запросив усіх присутніх у вільний від обов'язків час приходити до Божого храму, щоб в такий спосіб могти отримати духовну поживу для своєї душі.

На завершення спільної молитви від імені Владики Михаїла, отець Андрій подарував освячені медалики Пресвятої Богородиці та здійснив освячення особового складу корабля та усіх приміщень судна.

Немає коментарів:

Дописати коментар