Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 12 липня 2016 р.

12.07.2016р. Б. / У Токмаку Екзарх Донецький УГКЦ освятив новий храм

10 липня в м.Токмак (Запорізької області), у сквері біля річки по вул.Володимирській, відбулося освячення нового храму Української Греко-Католицької Церкви Святих верховних апостолів Петра і Павла. Чин освячення здійснив Єпископ Донецького екзархату Степан (Меньок).

Після урочистої зустрічі за участю парафіян, гостей, молоді та дітей владика Степан спільно з духовенством розпочав освячення престолу. Далі владика Степан здійснив Чин освячення храму. Відтак розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія. У своїй проповіді владика підкреслив, що ми маємо прагнути стати святими, а сенс нашого життя це перебування з Господом тут і тепер, заради вічного щастя в небі.

Після Божественної Літургії владика Степан подякував токмацькій громаді та всім жертводавцям за невтомну працю у зведенні нової святині, за один рік.

Немає коментарів:

Дописати коментар