Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 9 липня 2016 р.

09.07.2016р. Б. / Поблизу Слов’янська освятили фігуру Покрови Пресвятої Богородиці

На горі Карачун, що знаходиться неподалік міста Слов’янськ Донецької області, освятили фігуру Богородиці, яку на Східну Україну передав Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

У Чині освячення взяв участь військовий капелан УГКЦ отець Олексій Яворський.

Побудову невеликої каплички Покрови Пресвятої Богородиці у Донецькій області зініціювали місцеві  волонтери, а до праці залучили українських бійців та всіх небайдужих.

Освячення відбулося з нагоди другої річниці звільнення Слов’янська та Краматорська від російських терористичних сил та вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців на території Слов’янського р-ну Донецької області.

«Фігура була посвячена символічно на знак пам’яті, на знак того що ми не забули, і, поряд із цим, завжди пам’ятаємо й молимося за душі наших Героїв, які подарували нам мирне небо і спокій у нашому житті”,  – розповів військовий капелан отець Олексій Яворський.

Немає коментарів:

Дописати коментар