Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 12 березня 2016 р.

12.03.2016р. Б. / У Києві перейменовано вулицю на честь Митрополита Андрея Шептицького

11 березня 2016 р., стало відомо, що у Києві, в рамках закону про декомунізацію, одна з вулиць у Дніпровському районі міста, носитиме назву Митрополита Андрея Шептицького.

Відповідне розпорядження підписав мер столиці Віталій Кличко. Згідно з цим, у минулому вулиця Луначарського, відтепер носить назву: вулиця Митрополита Андрея Шептицького. Її локація на лівому березі Дніпра, неподалік від Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ. Разом із нею нову назву у Києві отримали ще 78 вулиць.

Відтак, як повідомляє сайт Українського інституту національної пам’яті, у столиці Укрїни будуть вулиці й провулки названі на честь церковних діячів, діячів Української революції 1917-1921 років, ОУН і УПА, козацьких полководців, українських істориків, письменників, тощо.

Немає коментарів:

Дописати коментар