Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 15 грудня 2015 р.

15.12.2015р. Б. / Капеланів УГКЦ нагородять Почесною відзнакою «Хрест військового капелана»

15 грудня 2015 року сто двадцять військових капеланів УГКЦ, які здійснювали і зараз здійснюють своє служіння передовій фронту РУВ отримають з рук Блаженнішого Святослава Почесну відзнаку «Хрест військового капелана».

Згідно із Положенням, Почесна відзнака «Хрест військового капелана» вручається військовим капеланам за відданість і вірність у звершенні капеланського служіння серед військовослужбовців Збройних сил та інших військових формувань України. У комплект нагороди входить також знак відзнаки і грамота про нагородження.

Священнослужителі, які отримали почесне відзначення, можуть використовувати його згідно з кан. 388 ККСЦ. Почесну відзнаку «Хрест військового капелана» носять як ієрейський хрест.

Довідка:

3 жовтня 2006 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви заснував Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. Метою цього Департаменту є створення постійно діючої системи забезпечення пастирської опіки військовим – вірним УГКЦ на всій території України, та координація цієї діяльності.


Керівник цього Департаменту подає клопотання про нагородження Почесною відзнакою «Хрест військового капелана».

Немає коментарів:

Дописати коментар