Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 12 грудня 2015 р.

12.12.2015р. Б. / Віськовий капелан презентував книгу присвячену героям війни на Сході України (+VIDEO)

У Міністерстві оборони презентували книгу-присвяту загиблим героям. Її автор - військовий капелан о. Андрій Зелінський.

Отець Андрій від початку Російсько-Української Війни пліч-о-пліч із військовослужбовцями на передовій і багатьох полеглих воїнів знав особисто. Книжку "Соняхи" священик греко-католицької церкви писав у Слов'янську, Дебальцевому, Пісках і поблизу Маріуполя. Це спроба осмислити усе те, що переживає країна, виборюючи свою свободу. Повідомляє "5 канал".

Автор каже, що у ній жодного вимислу, лише правда, хоч і дуже емоційна. "Соняхи" вийшли загальним накладом 4 тисячі примірників. Видавці обіцяють поширювати твір передусім на прифронтових територіях. На презентації у Міністерстві оборони були присутні родичі тих загиблих офіцерів, про яких пише капелан у своїй книжці.

"Коли писав, то, можливо, не думав про тих, для кого писав. А думав про тих, з ким спілкувався пишучи. Це дуже конкретні обличчя, дуже конкретні люди, дуже конкретні бесіди, розмови. Ті, котрі з честю виконали свій обов'язок і стали зразком для нас, щоб ми тепер знаходили мотивацію, знаходили сили, потужний ресурс, духовний ресурс, рухатися вперед, виконувати те, за що зрештою віддали життя наші хлопці", - зазначив автор книги о. Андрій Зелінський.Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар