Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 19 лютого 2014 р.

19.02.2014р. Б. / Єпископ: «Вони борються навіть за тих, які їх б’ють»

Широкорадюк
У своєму зверненні до читачів CREDO і всіх віруючих єпископ Станіслав Широкорадюк, адміністратор Луцький і помічник Києво-Житомирський, сказав так:
 
Слава Ісусу Христу! 

Дорогі брати і сестри! Як священик і як єпископ хочу в особливий спосіб закликати всіх до сердечної молитви, молитви з вірою, тому що це сьогодні нам найбільше потрібно. Молитва з вірою! Молитва за тих, які загинули, і молитва за тих, які ще борються. 

Ця ніч була трагічною для багатьох і багатьох наших співгромадян. Вони стали жертвою ненависті: жертви тієї влади, яка не зробила нічого, щоби якось заспокоїти людей, які стоять зараз на Майдані. Минуло два місці, і вони не зробили нічого, щоби заспокоїти  людей за те, що побили студентів. Натомість учора вони показали, що зробили багато для того, щоб було багато жертв. І всі їхні методи, тітушки-бандити, – це дуже чітко показує те, якою є ця влада. І сила цього зла є дуже велика. Перемогти таке зло можна тільки молитвою і постом. Я закликаю всіх молитися: за тих, хто загинув, і молитися за тих, хто бореться. Вони борються не тільки за себе: вони борються за нас із вами, і борються навіть за тих, які їх б’ють. За майбутнє їхніх дітей, щоб ми жили в іншій державі, жили в іншій ситуації, мали інший захист. А їх за це б’ють. Тому молімося за них, і нехай добрий Бог уділить нам своєї потіхи. Ми віримо в те, що добро завжди перемагає. 

Слава Ісусу Христу!

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар