Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 17 вересня 2016 р.

17.09.2016р. Б. / Екзарх Донецький УГКЦ: «Герої Небесної сотні щасливіші за нас, бо віддали своє життя за ближнього, як Христос»

У Запоріжжі, у нашій каплиці, ми зробили стелаж зі світлинами Небесної сотні. Щоразу, коли я вдягаю єпископський одяг, щоб служити, то вдивлюся в їхні очі. На початку я відчував докір, що я живу, а їх вже немає.

Я довго звикав до їхніх поглядів. Потім зрозумів, що вони щасливіші за нас. Бо віддали своє життя за ближнього, як Христос. Можливо, несвідомо, але віддали життя…

Ділиться роздумами владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький УГКЦ.

«Ми всі їх побачимо після смерті, - продовжує єпископ. – Їхнім близьким та рідним я б радив у це вірити». Владика Степан пригадав, що є загробне життя, душа і буде воскресіння: «Потрібно мати віру. Якщо є туга, потрібно ще більше покладатися на Бога. Бо коли людей вдаряє горе, то часто воно затьмарює розум і переростає в ненависть».

Руслана Ткаченко, прес-служба Донецького екзархату УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар