Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 11 лютого 2013 р.

11.02.2013р. Б. / Перші реакції світових лідерів на оголошення Папи про майбутнє зречення Престолу


Першим на оголошення про майбутню відставку Папи зреагував італійський прем’єр-міністр Маріо Монті. «Я глибоко шокований цією несподіваною новиною!» - завив він італійським ЗМІ, відмовившись від подальших коментарів.

Уряд ФРН скликав надзвичайний брифінг для преси, на якому речник німецького уряду Штеффен Зайберт коротко заявив: «Як християни і як католики, ми глибоко розчулені й шоковані цим кроком Папи. Німецький уряд хоче ще раз виразити Святішому Отцеві свою найглибшу пошану і подяку за все, що він зробив для Католицької Церкви і всього світу впродовж свого активного життя. Він очолював Церкву майже повних вісім років, не перестаючи збагачувати ризницю світової мудрості, як видатний мислитель, а також і як пастир. Якими б не були пояснення цієї відставки, ми мусимо поважати це рішення».

Британський прем’єр Девід Кемерон так прокоментував новину про майбутню папську відставку: «Надсилаю Папі Бенедикту ХVІ найщиріші побажання усякого добра. Він невтомно працював над покращенням відносин Британії та Святої Столиці».

Також і австралійський прем’єр-міністр Кевін Рудд прокоментував цю не зовсім втішну для католицького світу новину: «Відставка Папи через здоров’я є надзвичайною новиною, яка нас глибоко розчулила. Від імені всіх австралійців, бажаю йому усього найкращого. Він багато доброго зробив для нашої країни».

За матеріалами vecernji.hr

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар