Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 6 квітня 2017 р.

06.04.2017р. Б. / Міжконфесійний молебень за мир в Україні відбувся у Полтаві

2 квітня у Полтаві відбувся міжконфесійний молебень за мир в Україні, який зібрав більше сотні полтавців та представників різних парафій релігійних віросповідань міста біля пам’ятника гетьману Іванові Мазепі. Під час свого виступу на Соборній площі Владика Федір розповів: «Сьогодні ми зібралися тут, щоб разом усім помолитися за Україну. Ми просимо Бога про допомогу, щоби він допоміг нам, допоміг вигнати агресора з нашої землі, щоби зміцнив нас у час важких випробувань». 

«За час військових дій в Україні нарахували більше 10000 загиблих. Більше 10000 українських сімей зазнали болю і страждань, зазнали своєї особистої трагедії. Ми сьогодні, молячись тут, у своєму серці маємо запитати себе – а де є мій фронт, де є мій блокпост, де моя лінія оборони? Що я сьогодні, на своєму місці, можу зробити для того, щоби обличчя моєї країни ставало кращим», – зазначив у своїй промові священик Парафії Пресвятої Трійці Української греко-католицької церкви Максим Кролевський. Варто зазначити , що представники Української православної церкви Московського патріархату проігнорували міжконфесійний молебень за мир України, як і торік.

Ксенія Малік, Артур Шибалов

Джерела: http://hromadske.poltava.ua/events/932

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар