Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 3 квітня 2017 р.

03.04.2017р. Б. / В Івано-Франківську молились за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру (+фоторепортаж)

Молитва розпочалася о 15:00 год. біля міської Ратуші, куди, продовжуючи Всеміську Хресну Дорогу, принесли Хрест представники влади міста та області. Молебень за нашу Батьківщину Україну відправили предстоятелі різних християнських конфесій міста Івано-Франківська, а саме: Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин, Митрополит Івано-Франківський і Галицький УПЦ КП Іоасаф Васильків та Єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП Юліан Гаталу, а також представники УАПЦ та РКЦ. 

Слідуючи прикладу своїх Єпископів та плекаючи у серці любов до України на це спільне місце молитви прийшли численні вірні та духовенство. Адже йдучи за словами апостола Якова, який говорить що «Ревна молитва праведника має велику силу» (Як. 5:16), ми об’єднанні єдиним серцем зможемо отримати найперше духовну перемогу.

У своєму слові до громади Владика Володимир наголосив: "Ми всі спільно молимося, ми всі спільно боримося за нашу Батьківщину Україну, ми всі спільно будуємо Україну", тим самим заохочуючи до єдності та показуючи нашу спільну відповідальність за країну.

По закінченні спільного богослужіння уся громада міста відправилася до Архікатедрального та Митрополичого собору Воскресіння Христового для завершення Всеміської Хресної  ходи та щоб приклонитися до мощей Станіславівських блаженних.

Немає коментарів:

Дописати коментар