Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 12 грудня 2016 р.

12.12.2016р. Б. / Стежками нашої спадщини 2 (+VIDEO)

Пліснесько – це надзвичайно важлива пам’ятка не тільки для вивчення державотворчих процесів у Галичині. Вона дає неймовірно цінний археологічний матеріал, який уможливлює вивчення процесу християнізації Галичини та раннього етапу історії галицького християнства.

У цій передачі о. Орест Дмитро Вільчинський розмовляє з археологами, які працюють в історико-культурному заповіднику «Давній Пліснеськ», про важливість Пліснеська для вивчення історії Церкви в Галичині.

Участь в розмові взяли Володимир Шелеп - в.о. директора КЗ ЛОР «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ», Андрій Филипчук - заступник директора з наукової роботи КЗ ЛОР «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» та Богдан Завітій - завідувач науково-дослідного відділу КЗ ЛОР «Адміністрація історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ».Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар