Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 15 травня 2016 р.

15.05.2016р. Б. / 21-го травня 2016 р. Б. Рух «За тверезість життя» запрошує на п’яту всецерковну прощу «Дорогою Зцілення» (+Програма)

21-го травня 2016 р. Б. Рух «За тверезість життя» запрошує на п’яту всецерковну прощу «Дорогою Зцілення» до Унівської Святоуспенської Лаври, присвячену молитві за утвердження нашого народу в чесноті тверезості.

Запрошуємо усіх небайдужих до порятунку українського народу: учасників руху тверезості, бажаючих подолати алкогольну, наркотичну, та інші залежності, рідних та близьких залежних людей, родичів військових.

Прощу організовує рух «За тверезість життя». Комісії УГКЦ душпастирства охорони здоров’я... Захід є загальноукраїнським.

Програма прощі:

11:00 – Свята Літургія;
13:30 – Чин малого освячення води; – благословення свяченою водою; – перенесення ікони «Невичерпна Чаша» до храму; – Панахида на місці поховання Митрополита Михайла Левицького; – мируванння в храмі.
15:00-15:30 – Перерва на обід;
15:30 – спілкування в групах за потребою: залежні, рідні та близькі залежних, молодь.
17:15 – Складання присяги та запис в Золоту книгу тверезості. Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою «Невичерпна Чаша».

Завершення прощі та благословення на дорогу.

Для працівників ЗМІ буде можливість особистого спілкування з відповідальним за розвиток і координацію Руху «За тверезість життя» в УГКЦ.

За довідками звертатись до секретаря-референта руху «За тверезість життя» Комадовської Валентини, моб. тел.: 0985529513.

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар