Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 3 травня 2016 р.

03.05.2016р. Б. / «Свято Христового Воскресіння – це свято перемоги миру над війною», – Глава УГКЦ для «5 каналу» (+VIDEO)

Свято Христового Воскресіння – це свято перемоги миру над війною, правди над неправдою. Пасха – це дійсність, яка постійно відбувається, а не те, що трапилося в минулому. Це джерело перемоги сьогодні відкрите для нас і з нього ми можемо черпати. В обличчі наших воїнів ми бачимо обличчя переможців, бо вони знають, звідки походить їхня сила і що означає святкувати Пасху сьогодні.

Розповідає Глава УГКЦ Блаженніший Святослав в інтерв’ю для «5 каналу».

За словами Глави Церкви, Великдень – свято перемоги правди на брехнею, світла над темрявою: «Бажаю сповнитися перемогою воскреслого Христа».

«Для мене зворушливо, коли до Причастя приступають хлопці у військових одностроях, – додав він. – Я тоді усвідомлюю, що Україна змінилася і те, що Літургія є важливою для тих, хто живе зараз на межі життя і смерті. У Великодні розуміємо, що ця межа не відмежовує нас від життя вічного. Хто приходить на пасхальну Літургію, приступає до Таїнства Пресвятої Євхаристії, той бере участь в перемозі життя над смертю».Немає коментарів:

Дописати коментар