Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 2 травня 2016 р.

02.05.2016р. Б. / Великдень на війні (+FOTO)

У світле свято Христового Воскресіння у базових таборах та на передових позиціях українських сил РУВ (Російсько-Української Війни) проводяться християнські обряди та служби з нагоди Великодня.

На Луганщині військові капелани спланували свою роботу так, аби привітати максимум військовослужбовців Збройних Сил України й задовільнити духовні потреби наших захисників.

Напередодні свята хлібопекарські комбінати та небайдужі мешканці регіону, волонтери доставили до підрозділів тисячі пасок та писанок, які прикрасили святковий стіл українських воїнів.

Українські захисники, які несуть бойову службу на Донецькому напрямку й на Приазов’ї, також мали можливість відвідати Великодні богослужіння, посвятити паски.

Ще з суботнього вечора у польових капличках, церквах та просто у військових наметах військові капелани розпочали святкові богослужіння та освячення пасок і писанок. В день свята зі словами Божого благословення та радісною звісткою Христового Воскресіння вони відвідують найвіддаленіші позиції.

Завдяки волонтерам та багатьом небайдужим місцевим мешканцям, які передали воїнам чимало Великодніх пасок, солодощів та інших домашніх наїдків, дитячих малюнків та листів, українські воїни вкотре переконуються у тому, що про них дбають, їх цінують, ними пишаються за їхню самовіддану службу та вірність українському народові.

Дмитро Горбунов, Влад Волошин та Володимир Віват, з фронту РУВ (чи т.зв. "зони АТО")

Немає коментарів:

Дописати коментар