Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 4 травня 2016 р.

04.05.2016р. Б. / У Світлий вівторок відбулися перші вічні обіти в монастирському храмі сестер Пресвятої Родини в Києві (+VIDEO)

У Світлий вівторок, 3 травня, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав очолив Архиєрейську Божественну Літургію в монастирському храмі Покрови Пресвятої Богородиці Згромадження сестер Пресвятої Родини у Києві. Під час богослуження вічні обіти склала с. Вінкентія Козак з цього згромадження. Це перші обіти, складені в монастирському храмі.

«Скільки на наших духовних дорогах є розчарування?! Скільки, часом, є смутку! Скільки раз ми кажемо: Боже! Ми надіялися і все пропало! Ми сподівались, що буде так і не інакше! Але наша життєва дорога, навіть коли ми йдемо за Тобою, чомусь показується інакшою, ніж ми собі її уявляли або планували. Ісус Христос часом віруючим людям в один момент ламає всі плани, але й показує нам, що Він перевершує наші сподівання. Ламаючи наші маленькі особисті надії, Він відкриває нас до великої надії, до того, що нам годі навіть було собі уявити», – сказав під час проповіді Глава Церкви.

За словами проповідника, ми можемо побачити живого присутнього поруч Бога в Святій тайні Євхаристії: «Де і коли можна побачити воскреслого Христа тепер і сьогодні? У Божественній Літургії Він є між нами, розламує хліб, як тим учням, що йшли до Еммаусу, і дає нагоду нам його почути, побачити і пізнати».

Далі він звернувся до с. Вінкентії: «Пригадую нашу спільну духовну дорогу. Той час був моментом багатьох сумнівів. Дороги життя нас часто то зводили, то розводили та ми ніколи не думали, що в Києві в новозведеному храмі вперше в історії молодої київської греко-католицької громади ви, як Божа улюблениця, будете складати свої вічні обіти чистоти, послуху і убожества».

Він додав, що Ісус є завжди поруч з нами. Його присутність – скромна, тиха, ненав’язлива, а Він є і промовляє до нас. «Перший починає розмову Ісус. Тож, пригадуючи моменти, коли чули Слово Євангелія, переживали різні обставини життя, через які промовляв до нас Христос, ми сьогодні у велекодній час разом зустрічаємо воскреслого Христа, щоби все лишити і піти за ним», – сказав Предстоятель Церкви звертаючись до черниці.

Тож ця подія вічних обітів є тільки кульмінацією. Бо насправді це початок нової енергії і сенсу. «Тепер, коли ми не сумніваємося, то бачимо що Христос є разом із нами. Тому ми готові свідчити про нашу особисту з Ним зустріч», – поділився Блаженніший Святослав.

«Нам потрібно його побачити і довіритися йому! Тоді пелена спаде із наших очей і ми впізнаємо Бога», – додав проповідник.
Немає коментарів:

Дописати коментар