Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 8 лютого 2016 р.

08.02.2016р. Б. / Відомий львівський священик закликав прем’єра Яценюка реформувати спочатку власне сумління

Слухаю прем'єра, пригадую Майдан і кулю... Гучний заклик: Перестаньте лякати! Дивний ефект, десь я вже це чув. Позитив хіба в тому, що він швидше за все боїться!

Пане прем'єр, а чи знаєте ви, скільки бусів щотижня перетинає кордон України з Європою? Правильно - тисячі! А знаєте, скільки коштує побор на митниці з одного буса? Правильно - 300 євро мінімум! Тепер помножте це на кількість бусів. Гарна сума вийшла, правда ? От саме скільки кожного дня коштують кожній Українській родині ваші "реформи"!

Що робити, запитаєте? Перестаньте красти і це буде перший крок великих реформ! Радше вони самі підуть, коли ви це зробите!

А забув ... Здається ви обіцяли в ім'я істинного греко-католика зупинити скандальне будівництво біля Патріаршого Собору і повернути ПДВ. Забули? Пригадую! Ось саме так виглядають ваші реформи. Подумайте про вічність або хоча б сумління привідкрийте, воно вам підкаже неодмінно шлях виходу!

Успіху вам з реформою власного сумління!

о. Юстин Бойко, студит

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар