Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 13 жовтня 2011 р.

8 жовтня 2011р. Б. в місті Мелітополі Запорізької обл. відбулася молитовна зустріч "ВЕРВИЦЯ" УГКЦ

ВЕРВИЦЯ


8 жовтня 2011р. Б. в місті Мелітополі Запорізької обл. відбулася молитовна зустріч "ВЕРВИЦЯ" УГКЦ, при церкві Різдва Пресвятої Богородиці. На зустрічі були присутні представники мирян і духовенства з різних теренів, міст та сіл України.


Зокрема від Закарпаття, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Запоріжжя, та інших. Організатором Зустрічі був о. Петро Криніцький.


Молитва розпочалася з розважання таїнств Богородичної вервиці, а так Архиєрейської Літургії під проводом преосвященнішого владики Степана Менька, екзарха Донецько-Харківського Екзархату, з яким співслужили священики Запорізького Деканату та миряни, зокрема й представники від нашої парафії Преображення Господнього, які мали нагоду приїхати на свято для православних душ - розважання і молитви Богородичної вервиці...


ВЕРВИЦЯ


ВЕРВИЦЯ


ВЕРВИЦЯ


ВЕРВИЦЯ


ВЕРВИЦЯ


ВЕРВИЦЯПЕРЕГЛЯНУТИ фотоальбом

Джререло: Сайт парафії Преображення Господнього м. Кам'янське (Дніпродзержинськ)

Немає коментарів:

Дописати коментар