Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 19 жовтня 2011 р.

19.10.2011р. Б. / Що приховують архіви Ватикану?

Протягом довгого часу до нас надходили прохання про те, аби побачити «оригінал листа Понтія Пилата до Тиберія про Ісуса», повідомив директор відділу манускриптів Ватиканської Бібліотеки Паоло Віан під час прес-конференції, у якій повідомлялося про знайдення рукопису «Етика» відомого філософа Бароха Спінози.

 
Його виступ цитує ватиканська газета «L'Osservatore Romano». 


Відповідаючи на запитання «Як це можливо, що в такій, часто відвідуваній бібліотеці, як ватиканська, могло статися таке відкриття, як знайдення манускрипту Спінози», професор Віан пожартував, що людям хочеться вірити, нібито Ватикан приховує якісь таємниці, що буцімто купка ілюмінатів стереже підвали і не допускає інших до знань, які можуть підірвати віру. 


«Я зустрічав людей, яких не можна назвати наївними, але які були переконані, що, наприклад, в архівах Ватикану зберігаються великі колекції порнографії. А серед листів, що найчастіше надходили до бібліотеки, були листи від людей, які шукали в бібліотеці оригінал листа Понтія Пилата до Тиберія у справі Ісуса». 


Насправді ж, наголошує директор відділу манускриптів Ватиканської Бібліотеки, таємниці бібліотеки може дізнатися тільки покірний та впертий дослідник, який вміє читати, порівнювати, аналізувати та думати. 


Елементи для цього відкриття були відомі і знаходились у всіх на очах протягом довгого часу, але потрібне було ще ґрунтовне дослідження, сказав Паоло Віан. 


Професор закликав частіше відвідувати бібліотеки та архіви, тоді вони відкриють свої таємниці. Але, наголосив вчений, вони будуть зовсім не такими, як їх собі уявляють прихильники Дена Брауна.


За матеріалами: DEON.pl  

Джерело: КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар