Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 28 жовтня 2011 р.

28.10.2011р. Б. / Сатаністи обмалювали храм у Харкові

Акт вандалізму стався в ніч з 23 на 24 жовтня у Харкові. Настоятель греко-католицької громади о. Микола Семенович зранку побачив каплицю обмальованою червоною і чорною фарбою. На ній були зображені сатанинські символи і написи. За словами священика, це сталося не очікувано, ніяких погроз до того він не отримував. 

 
Проте це не перша проблема, яка за останній час спіткала громаду. Нещодавно її було пограбовано – викрадено прилади електрощитової (мідні дроти, ізолятори), 4 секції металевої огорожі та розбито електролічильник. Громада опинилася без електропостачання.
Як розповів о. Микола Семенович, у 1997 році громада звернулася з проханням до місцевої влади виділити їй земельну ділянку під будівництво храму. 1999 року міська влада надала, проте вже 2001 р. це рішення намагався скасувати тодішній голова Харківської ОДА Є.Кушнарьов. Завдяки активності громадськості та ЗМІ громаді вдалось захистити свої права. 2003 р. вона отримала дозвіл освоювати ділянку. Проте їй так і не вдалося пройти чиновницьку тяганину з дозволами. За словами священика, перед початком будівництва необхідно отримати майже 100 дозволів. 


Через це два роки тому було зведено тимчасову каплицю для здійснення богослужінь. Саме її обмалювали вандали-сатаністи. 


За матеріалами: РІСУ

Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар