Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 15 грудня 2018 р.

15.12.2018р. Б. / "Українці чекали десятиліттями": Конгрес США ухвалив одразу три важливі резолюції

Документи стосуються Голодомору, "Північного потоку-2" та російської агресії в Керченській протоці.

Палата представників Конгресу США ухвалила одразу три важливі резолюції, які стосуються України. Про це повідомляє Президент Петро Порошенко на Facebook.

По-перше, американські парламентарі засудили військову агресію Російської Федерації проти України, яку та вчинила наприкінці листопада в Керченській протоці.

По-друге, Конгрес висловився проти завершення будівництва російського газопроводу в обхід України "Північний потік-2".

І по-третє, – "рішення, якого українці чекали десятиліттями та над яким невтомно працювали наша дипломатія та українська громада у США". Палата представників визнала Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу.

"Це, без сумніву, історичне рішення тепер уже всього Конгресу США. Особливо приємно, що всі три резолюції були ухвалені одноголосно", – зазначив глава української держави.

Таким чином, на сьогодні обома палатами Конгресу США ухвалено рішення, у яких Голодомор визнано геноцидом українського народу.

Палата представників Конгресу США одностайним рішенням ухвалила резолюцію, у якій Голодомор 1932-1933 рр. визнається геноцидом українського народу. 

Так, постановча частина документа містить визнання висновків Урядової Комісії США щодо Голоду в Україні (від 22 квітня 1988 р.) про те, що “Сталін та його оточення вчинили у 1932-1933 рр. геноцид проти українців”.

Як і аналогічна резолюція, що була ухвалена Сенатом США 3 жовтня ц.р., документ також засуджує систематичні порушення прав людини, у тому числі права на самовизначення та свободу слова, вчинені радянсько-російським урядом проти українського народу. 

Висловлюються найглибші співчуття жертвам, тим, хто пережив Голодомор, та їхнім родинам, а також міститься заклик до розповсюдження інформації з метою підвищення обізнаності у світі про штучну природу цієї трагедії. 

Резолюція Палати представників, співавторами якої виступили понад три десятки конгресменів від Демократичної і Республіканської партій, була представлена 8 червня ц.р. співголовами Конгресового українського комітету Сандером Левіним, Марсі Каптур, Браяном Фітцпатриком та Енді Гаррісом.

Джерело:     НОВИНИ 5-го TV-каналу

Немає коментарів:

Дописати коментар