Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 13 квітня 2016 р.

13.04.2016р. Б. / У Полтаві говорили про сучасне монашество в Українській Греко-Католицькій Церкві (+VIDEO)

8 квітня у Полтаві, у студії телерадіокомпанії "Лтава", відбувся прямий ефір телевізійної програми "Ранок на Лтаві", в якій взяли участь отець Максим Кролевський, полтавський священнослужитель УГКЦ, і сестра Катерина Молочій, монахиня редемптористка з Чернігова.

Під час прямого ефіру говорили про сучасне монашество в УГКЦ, про покликання до богопосвяченного життя, про пріоритети в житті духовної особи та про роль богопосвячених осіб у житті Церкви та українського суспільства.

На початку с. Катерина розповіла про Згромадження сестер редемптористок в Україні та світі, про пріоритети богопосвяченого життя та про роль монашества в житті українського суспільства. "Ми, богопосвячені особи, з одного боку, ідемо від світу та людей, — підкреслила монахиня під час прямого ефіру, — але для того, щоб служити нашим людям, світові та Батьківщині".

Отець Максим зосередив свою увагу на ролі духовної особи в контексті сучасної глобалізації, незважаючи на різні стереотипи. "Духовна особа потрібна не лише для того, щоб виконати якийсь релігійний культ, — зауважив полтавський священик, — а й щоб допомогти сучасній людині не загубитися у цьому світі, не змарнувати своє життя на дрібниці, щоб допомогти людині осягнути щасливе життя у всій його повноті, щоб сучасна людина змогла зрозуміти сенс і зміст свого життєвого покликання".

Прес-служба парафії Пресвятої ТройціНемає коментарів:

Дописати коментар