Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 8 квітня 2016 р.

08.04.2016р. Б. / Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Благовіщення Пречистої Діви Марії (+VIDEO)

Христова Церква святкує одне з найбільших християнських свят, яке пов’язане з історичною подією, що сталася в Назареті. Тоді архангел Гавриїл прийшов з Доброю новиною до Пречистої Діви Марії. 


Такими словами розпочав проповідь Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав з нагоди свята Благовіщення та єпископської хіротонії о. Володимира Груци в архикатедральному соборі Святого Юра.

За його словами, подія Благовіщення, що сталася на землі, є подією відкритості людини до Бога, який несе їй спасіння: «Ця подія є відображенням ще однієї небесної події: у цьому святі таїнство спасіння людства об’являється нібито у двох вимірах – вічному (небесному) і дочасному (земному)».

Вічний вимір цього свята пов'язаний із таїнственним діалогом між Божим Сином Ісусом Христом, який воплочується, і його Небесним Отцем. Це був таїнственний внутрішній діалог в лоні Пресвятої Тройці, бо тоді Син Божий каже своєму Небесному Отцеві «так» на діло спасіння людського роду і на таїнство воплочення.

«Таким чином таїнство лона Пресвятої Тройці переноситься в таїнство дівичого лона Пречистої Діви Марії, яка на землі, під натхненням Духа Святого каже своє “так”», - пояснює далі проповідник.

«Уже тоді Бог воплочується. Бо те, що архангел благовістує, стається – Син Божий входить в історію і стає людиною. Так об’являється початок нашого спасіння», - додав Блаженніший Святослав.Немає коментарів:

Дописати коментар