Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 6 квітня 2016 р.

06.04.2016р. Б. / Про особливості служіння у військовому шпиталі розповів капелан УГКЦ

Цими днями з душпастирського служіння в одному з військових шпиталів передової РУВ повернувся військовий капелан УГКЦ отець Юрій Лисишин. Перебував священик на території бойових дій 19 днів.

Кожен ранок капелана розпочинався з шикування особового складу, розмови з ними, читанням Євангелія та розважань. А далі, розповідає о. Юрій, відбувався обхід  хворих у палатах.

Військові, які перебували на лікуванні, радо зустрічали отця, відкривалися на приватні розмови, ділилися своїми переживаннями, просили поради і приступали до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

Військовий капелан облаштував каплицю Божого Милосердя, яка вже діяла при військовому шпиталі. Там кожного дня разом із особовим складом, лікарями, медсестрами та військовими, що перебували на лікуванні, священик відправляв Божественні Літургії та молебні.
каплиця АТО
 «Було приємно, що люди самі приходили на молитву. І військові, і лікарі,  а навіть був дяк, який супроводжував молитву співом.  Я відчув, що є тут потрібним, що маю до кого промовляти Боже Слово», – зізнається капелан.
IMG_5051  resized
IMG_4981  resized

Загалом, це вже третя ротація отця Юрія до зони проведення бойових дій.

Джерело:   Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦу справах душпастирства силових структур України

Немає коментарів:

Дописати коментар