Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 8 жовтня 2015 р.

08.10.2015р. Б. / Звернення Митрополичої Курії РКЦ з нагоди Дня Захисника України

Дорогі Брати у Священстві!

Відповідно до доручення Прем'єр—міністра Ухраїни А. П. Яценюка від 02.09.2015 №35196/1/1-15 до Указу Президента «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України» Міністерство культури України звернулося до Архієпископа Мечислава Мокшицького з проханням, щоб 14 жовтня ц.р. у наших храмах молитися за захисників Батьківщини та про вічну радість для тих, хто віддав життя заради миру і безпеки мешканців України.

У зв'язку з цим, від імені нашого Львівського Митрополита прошу, щоб у найближчу неділю 11 жовтня під час парафіяльних оголошень заохотити вірних до спільної та індивідуальної молитви за живих та померлих військових.

Прошу також, щоб Ви разом із вірними 14 жовтня ц.р. перед чи після Євхаристії молилися: за тих, які ризикують життям заради цілісності держави, спокійного та мирного життя в Україні, за вояків, які поранені, духовно і тілесно терплять, за тих, які відійшли у вічність з воєнного поля битви, просячи у Господа для них вічне блаженство.

3 повагою
о. Юзеф Павлічек, Генеральний Вікарій

Вих. № 670/15
7 жовтня 2015 року

Немає коментарів:

Дописати коментар