Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 17 липня 2011 р.

17.07.2011р. Б. / Кардинал Равазі захопився Твіттером

Кардинал Равазі
«Синтетична і інклюзивна мова Твіттера може багато чому навчити релігійну комунікацію»: з такою несподіваною заявою виступив недавно кардинал Джанфранко Равазі, президент Папської ради з культури. З цим переконанням кардинал почав щодня публікувати в Твіттері біблійні цитати. А 28 червня і Папа Бенедикт XVI скористався Твіттером, щоб повідомити про створення нового інформаційного каналу news.va, підтверджуючи зростаюче зобов'язання Церкви по просуванню інформації і євангелізації через інтернет.

Монс. Равазі, коментуючи ці факти, зазначив, що робота Папської ради з культури носить більше «теоретичний» характер, тобто вона займається вивченням самого феномену нової комунікації. На думку єрарха, нові технології чинять справжню революцію в світі комунікації, але не лише: вони змінюють самі антропологічні моделі. Сучасний підліток, який кілька годин підряд проводить перед монітором комп'ютера, спілкується абсолютно по-іншому, ніж при особовому спілкуванні. Тому необхідне теоретичне розважання про новий культурний феномен, охарактеризований безпосередньою, спонтанною комунікацією. Один з основних викликів, що стосуються також сповіщення Євангелія через інтернет -- це ризик бути поверхневими, засвоюючи коротку мову, властиву віртуальному спілкуванню. Особливо, підкреслює кард. Равазі, це стосується Твіттера. Крім того, мова спілкування сьогоднішньої молоді в принципі збідніла. Тому слід приділити особливу увагу вихованню, навчанню комунікації, щоб вона могла стати шляхом збагнення істини, а не ілюзією.

Джерела:
Радіо Ватикан

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар