Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 9 липня 2011 р.


З нагоди 70-річчя проголошення Акту відновлення Української Держави у Дрогобичі відкриють виставку сучасної ікони відомої львівської художниці, реставратора музею «Дрогобиччина» Тетяни Думан.
Директор музею «Дрогобиччина» Алла Гладун, коментуючи цей мистецький проект, зазначила: «Незалежність дана нам від Бога, тож виставка ікон з яскраво вираженим національним колоритом якнайповніше відображає ідею духовної єдності українського народу».
Художниця представить свої вибрані роботи останніх двох років. Будуть експоновані хатні образи у дерев’яній архітектоніці, що виставлялися у київському Арт-холі «Кайрос» Ольги Богомолець та викликали у столичному середовищі поціновувачів мистецтва жвавий інтерес.
Також художниця привезла до Дрогобича дипломовану на міжнародній виставці Осінній салон – «Високий Замок» ікону «Епітафія-33». Виставлятиметься і остання робота художниці, присвячена новоканонізованому українському святому Петру Багатостраждальному (Калнишевському) – останньому кошоваму отаману Запорізької Січі. Маляркою розроблена новітня іконографія цього національного святого, доповнена сюжетами житійних клейм. Твори художниці в авторській живописній манері продовжують традиції галицького барокового малярства. 

За матеріалами: ЗІК

 http://www.credo-ua.org/2011/07/47583

Немає коментарів:

Дописати коментар