Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 29 квітня 2011 р.

30.04.2011р. Б. / ПЦвУ МП окуповує життя українців

Кабачник

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник виступає за посилення ролі московської Православної Церкви в сфері освіти.

Про це він сказав під час відеомосту, присвяченого обговоренню гуманітарної місії Російської Православної Церкви на пострадянському просторі, повідомляють Контракти з посиланням на Українські Новини.

«Якщо Православна Церква, продовжуючи освітню та гуманітарну місію, буде активніше співпрацювати в освітньому просторі ... особливо на середньому і початковому етапах, деякі проблеми вирішувалися б значно ефективніше», - сказав Табачник. Міністр наголосив на необхідності відпрацювання механізму співпраці влади і Церкви, який повинен ґрунтуватися на Конституції, законодавчих актах і законах.

«Ми схильні вітати гуманітарну місію Православної Церкви і розвивати державно-церковне і церковно-державне партнерство», - сказав він.

Табачник вважає, що продуктивна співпраця держави і Церкви можливе також у сфері приватного партнерства та приватної благодійності, що дозволить вирішити проблемні питання на місцевому рівні.

Джерела:

РІСУМандрівники Христа Царя
"...Это не прихоть, а предчувствие армагеддона..."

Моє питання міністру освіти: "Якщо в тебе передчуття армагеддону, то чому ти виступаєш за посилення впливу російської православної церкви, а не на посиленні ролі і впливу на розвиток освіти в Україні юдаїзму? Твої дії і вчинки алогічні. Саме тому ні ми - християни різних, українських конфесій, ні твої одновірці - юдеї, не спроможні тебе зрозуміти. Що ти робиш? І навіщо ти це робиш?"

Катехит парафії Преображення Господнього р.Б. Леонід.

Немає коментарів:

Дописати коментар