Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 22 листопада 2018 р.

22.11.2018р. Б. / У День Гідності та Свободи владика Богдан освятив Алею пам’яті Героїв Небесної Сотні

21 листопада, у день, коли вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, поблизу села Фалиш  Стрийського району, відбулося освячення Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні. Численна громадськість Стрийщини зібралась біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, щоб схилити голови в скорботі й пошані перед мужністю та героїзмом загиблих на Майдані. 

У спільній молитві, яку очолив Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, присутні помолилися за невинно убієнних Героїв нашого часу, які повстали на захист національних інтересів нашої держави.

Освятивши Алею Героїв Небесної Сотні, у своєму слові владика Богдан зазначив, що новітні Герої відійшли у вічність, даруючи нам своє життя, щоб змінити наше суспільство, кожною клітинкою якого є ми самі: «Нехай подякою за їхнє життя буде особиста перемога кожного з нас», – наголосив єпископ.

Участь у відкритті взяли голови Стрийської райдержадміністрації, Стрийської районної ради, керівники органів місцевого самоврядування, духовенство, учасники Революції Гідності, РУВ та батьки героїв Андрія Корчака, Юрія Дяковського, загиблих на Майдані, матері загиблих воїнів РУВ, представникм громадських організацій, студентська та учнівська молодь.

Автором проекту пам’ятника Героям Небесної Сотні, який постав на цій Алеї пам’яті, є відомий громадський діяч, пластун-сеньйор, ініціатор відновлення «Пласту» в Україні, Голова Крайової пластової ради в Україні, заступник голови Головної пластової булави – Олесь Криськів, який у липні цього року відійшов у вічність.

Немає коментарів:

Дописати коментар