Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 13 січня 2017 р.

13.01.2017р. Б. / Прес-конференція щодо заяви про напад поліцейських на дім священника у Кривому Розі

Учора відбулася прес-конференція щодо заяви про напад поліцейських та спробу чинити тиск на отця Ігоря Дмитришина, члена Криворізької Ради Церков, священика Української Греко-Католицької Церкви (далі УГКЦ - ред.) в Кривому Розі.

Нагадаємо, 5 січня у дім священника ввірвалися невідомі особи. Вони були на подвір’ї, намагалися проникнути в дім, де проживає священик із сім’єю. Потім приїхала поліція.

Полісмени - нащадки Дзержинського, звинуватили й обшукали сина священика, студента Київської трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

На заході були члени Криворізької Ради Церков (далі КРЦ - ред.): представник Української Греко-Католицкої Церкви Іван Талайло, Німецької євангелічно-лютеранської церкви України (НЄЛЦУ) Олег Фішер, об'єднання Християнських церков «Дім Хліба» Валерий Григораш (Головуючий КРЦ), секретар Криворізької Ради Церков Роман Морозов, отець Ігор Дмитришин та його син, якого звинувачують у крадіжці мобільного телефона.

Представники КРЦ вважають, що напад був пов’язаний з візитом глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука) та з його зустріччю з КРЦ 18 грудня минулого року.

Тоді під час візиту Блаженніший сказав: «Коли ми будемо виступати і боротися за якісь права – не йдеться лише про нас. Ідеться про всі церкви та релігійні організації. Бо коли ми говоримо, що ми є дискриміновані, ідеться про формування відкритого суспільства. Відкритість означає відсутність будь-яких упереджень. Тому-то Криворізька Рада Церков, яка змагається за справедливість, – змагається за те, щоб Кривий Ріг був справді демократичним містом»

Криворізька рада церков звернулася до керівництва т.зв. "поліції" з вимогою провести прозоре службове розслідування задля встановлення правомочності описаних дій працівників.

Про деталі зустрічі читайте у наступних публікаціях.

Немає коментарів:

Дописати коментар