Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 21 лютого 2019 р.

21.02.2019р. Б. / Військове паломництво до Чудотворної ікони Підкамінського монастиря

Днями військовослужбовці Кінологічного навчального центру на чолі з військовим капеланом центру отцем Василем здійснили паломництво до Монастиря походження дерева Хреста Господнього, що знаходиться у смт. Підкамінь Львівської області.

Учасників паломництва радо зустріли та провели ознайомчу екскурсію територією монастиря, було здійснено похід до чудотворного джерела. Настоятель Монастиря отець Андрій Сологуб розповів про його святині і те, як він сьогодні відроджується і відбудовується.

Та основне, для чого прибули до цього благодатного місця військові – це молитва. У цьому молитовному місці учасники просили, щоб в Україні, в наших серцях був мир, Божа ласка, благословення і добро. Біля Чудотворної ікони Матері Божої молилися один за одного, за потреби військовослужбовців та членів їх родин.

Як наголосив отець Василь, головне завдання військового капелана це духовна, молитовна підтримка військовослужбовців, яка так необхідна в умовах нинішніх подій на Сході нашої країни.

Прес – служба Кінологічного навчального центру

Тетяна Рижак

Немає коментарів:

Дописати коментар